WMS packed for New Age Fulfillment Businesses

Discover Business Efficiency and Profitable

Just in 1 Week

Free Live DemoAutomated Order Picking
https://beta.logiwa.com/request-demo/

Logiwa hayatınızı kolaylaştırmak için Depo ve Envanter yönetimi yazılımı oluşturdu

Yeni Nesil B2C Sipariş Hazılama için En İyi Depo Yönetim Sistemi

1
2
3
4
Leading Warehouse Management Software
1

Step 1:-  Satış kanalları ve kargo şirketlerini bağlayın.

2

Step 2: Ürünlerinizi tanımlayın.

3

Step 3: Stoklarınızı, siparişlerinizi ve gönderilerinizi sorunsuz bir şekilde yönetmeye başlayın.

4

Step 4: Mobil cihaz ile Operasyon Yönetimi

Herhangi bir mobil cihaz ile barkod okutun

Depolama operasyonlarınızı bir üst düzeye taşıyın ve Logiwa Depo Yönetim Sisteminin mobil uygulamasıyla operasyonunuzda hataya son verin.

Toplama, Paketleme ve Hızlı Gönderi

Logiwa Depo Yönetim Sistemi, doğru stok ve sipariş hazırlama işlemlerinde sizi yönlendirir.

Her Zaman Doğru Stok

Logiwa Depo Yönetim Sistemi, stoğu online hale getirerek satış kanallarında fazla satış yapmanızı ve satış fırsatlarını kaçırmamanızı sağlar.

Stoklarınızı Birden Fazla Satış Kanalında Yönetin

Fazla satış yapmanızı ve bir satış fırsatını kaçırmanızı önlemek amacıyla size yardımcı olmak için çok çalışıyoruz.

Tam Entegre Depo ve Envanter Yönetimi Yazılımı

Kolay ve zahmetsiz kurulumu ile stoğunuzu yönetmeye ve siparişlerinizi hazırlamaya hemen başlayın. Logiwa Depo Yönetim Sistemi, tam olarak“yeni nesil B2C sipariş hazırlama” işlerini tam olarak karşılar.

Demo Talebi

 • Ücretsiz 30 dakikalık Online Demo
 • Verimliliğini ve kârlılığını keşfedin
 • Hemen kullanmaya başlayın

Logiwa WMS Depo Yönetim Sistemi, küçük ve orta ölçekli işletmeler için hazırlanmış son teknoloji ürünüdür.

1
2
3
WMS packed for small to medium businesse
1

Step:1 Yatırım gerektirmeyen bulutta Depo Yönetim Sistemi

2

Step-2 Kullanıcı dostu arayüz ve kolay kullanım

3

Step-3 Hızlı ve verimli olmak için gerçek zamanlı Depo Yönetim Sistemi

 • "Yeni Nesil" B2C Sipariş Hazırlama Operasyonlarına Göre Geliştirilmiştir.

  Logiwa Depo Yönetim Sistemi, “Yeni Nesil” B2C Sipariş hazırlama ihtiyaçlarına ve operasyonel zorluklarına odaklanmaktadır. Size özel stok yönetimi için gelişmiş fonksiyonları , sorunsuz sipariş yönetimini ve uzmanlığını sunuyoruz.

 • Hazır Entegrasyonlar ve Programlama Arayüzleri

  Logiwa Depo Yönetim Sistemi hazır entegrasyon ağı ile hayatınızı kolaylaştırın.Pazar yerleri,E-ticaret platformları,Kargo firmaları ve Muhasebe sistemlerinin tümü sorunsuzca senkronize edilir.

 • Zahmetsiz ve Evraksız

  Logiwa Depo Yönetim Sistemi,operasyonu zorlaştıran toplama listelerine olan gereksinimi ve hataya açık toplamayı ortadan kaldıran barkod tarama yöntemini kullanır. Toplama listelerine gerek kalmadan barkod tarama yöntemini kullanır.El terminalleri , akıllı telefonlar ve tabletler de dahil olmak üzere tüm cihazlarınızda görevlerinizi görmenize ve gerçekleştirmenize yardımcı oluyoruz.

 • Risksiz

  Sunucu ve lisans yatırımı gerektiren diğer sistemlerden farklı olarak ürünümüz Logiwa Depo Yönetim Sistemi;sunucu ve lisans yatırımı yapmayı gerektirmeyen bulut tabanlı bir sistemdir. Sadece ihtiyacınız olan hizmeti alırsınız, kullandığınız kadarını ödersiniz. Bulut Stok Yönetimi Yazılımı ile sürdürülebilirliğin farkına varın: Başlangıç yatırımı yok, risk yok.

 • Doğru araçlarla işinizin lideri olun. İşinizi yürütürken gerçek zamanlı ve doğru veriler ana aracınız olsun. İşinizi istediğiniz zaman anında doğru yöne doğru yönlendirmenize yardımcı olacaktır.
 • Logiwa Depo Yönetim Sistemini kullanarak, online perakende satış, toptan satış ve 3PL sipariş karşılama merkezleri de dahil olmak üzere, B2C Sipariş Karşılama işletmeleri için mükemmel özelliklere sahip olan en son Depo Yönetim Sistemi teknolojisinden faydalanabilirsiniz. Bulutta kalıyor, böylece başlangıçta yatırım yapmanıza gerek yok. İşletmenizi ve büyümenizi bütçeniz dahilinde yönetin. İşletmeniz küçükse az ödeme yapın.

Müşterilerimiz ne diyor?

Çoklu müşteri ve çoklu depo ortamında 5 yıldır Logiwa Depo Yönetim Sistemini kullanıyoruz. Kullanımı kolay ve birçok yerleşik işlevi var. Online ve perakendede 3PL karşılama operasyonlarında herkese tavsiye ediyorum.

Umur Ozkal
Umur OzkalCeo, Arvato Systems

Yapılandırılması kolay, derinlemesine işlevsellikle çeşitli sektörlere cevap verebilen, perakende ve e-ticarette en üst seviyeye ulaşan, tedarik zinciri mühendislerinden oluşan çok bilgili bir ekibi olan bir Depo Yönetim Sistemi.

John A. Caltagirone
John A. CaltagironeTedarik Zinciri Merkezi Müdürü, Loyola University

Siz iş süreçlerinize odaklanın, Logiwa Depo Yönetim Sistemi gerisini halleder. Proje, envanter süreçlerimizi yeniden tasarlamamız için iyi bir fırsattı.

Isil Colbasi
Isil ColbasiŞirket Sahibi, Mirilya